Rezidencia Na Kolibe oslavovala!

Ako sa hovorí, dôvod na oslavu sa nájde vždy. Ale určite je to lepšie, ak dôvod je.

Rezidencia Na Kolibe prekročila vo svojom harmonograme polovicu – polovičnú rozostavanosť stavby a tiež viac ako 50% predajnosť bytov. Preto sme usporiadali menšiu oslavu týchto pre nás významných míľnikov, ktorá sa konala 18.10. v krásnom prostredí reštaurácie Schoppa na Kolibe.

Hlavným cieľom tohto príjemného stretnutia bolo spoznať sa. Zameniť poznanie mien a názvov spoločností, ktorí sa podieľajú na úspechu nášho projektu, za reálne tváre ľudí. Ukázať, že sú to predovšetkým ľudia, ktorí tvoria projekt, financujú ho, stavajú, ľudia, ktorí nám dali dôveru a kúpili si byty. Chceli sme predstaviť UBM a Atrios ako developerov, stavebnú firmu Metrostav, BKS bank ako financujúcu banku, Auxerre ako partnera pre sprostredkovanie financovania kúpy bytov.

Popri spoznávaní ľudí, ktorí stoja za projektom sme využili príjemné počasie a prešli si s klientami a partnermi stavbu. Tí mali možnosť vidieť ako napredujeme, ako vyzerajú prvé nahrubo dokončené byty a výhľady z nich. Západ slnka a ním zaliata Bratislava nám vytvárali skvelú atmosféru. Mimo to, zúčastnení sa mohli porozprávať priamo na mieste s hlavným architektom projektu Oskarom Meszárom, stavbyvedúcim, prípadne zodpovednými projektovými manažérmi za stavbu za Atrios aj Metrostav.

Záujem o náš projekt je zo strany klientov veľký, veríme že aj vďaka nášmu prístupu k nemu, ako developera,  ale aj vďaka prístupu a práci partnerov. Preto by sme všetkým chceli ešte raz aj touto cestou poďakovať za úsilie, ktoré do projektu vkladajú. Počet predaných bytov sa nám pomaly šplhá k dvom tretinám a to je pre nás míľnik, pri ktorom zvažujeme zvýšenie cien od polovice novembra.

Nie je zvykom robiť takéto akcie, ale pozitívne reakcie ľudí, ktorí sa jej zúčastnili nás iba utvrdili, že v tom budeme pokračovať. Je našim cieľom vytvárať dobré vzťahy a byť dobrým susedom.