rnk-1920x780

V apríli tohto roku sme sa úspešne pustili do výstavby projektu Rezidencia Na Kolibe. Po dlhých mesiacoch príprav, úprav a vylepšení to bol pre projekt veľmi dôležitý míľnik.

 

Leto pomaly končí a mnoho ľudí sa po dovolenkách a prázdninách vracia späť do pracovného tempa. Pre nás bolo toto leto iné. V apríli sme spustili výstavbu projektu Rezidencia Na Kolibe. Po mesiacoch príprav, úprav a vylepšení v projekte to bol pre všetkých dôležitý moment. Posledné mesiace boli teda práce v plnom prúde. Priamo na stavenisku, ale aj pri pohľad z mesta už teraz vidieť mimoriadny progres.

 

Generálny dodávateľ stavby, spoločnosť Metrostav, sa v prvých týždňoch výborne popasoval s náročným terénom, previedol výkopové práce a zabezpečenie stavebnej jamy. Popritom prichystali napojenie na potrebné siete. Začiatkom júna preto bolo možné začať s betonážou. Nakoľko je pozemok svahovitý a stavba si vyžaduje náročnejšie zakladanie, jednotlivé objekty projektu je potrebné stavať postupne.

Začali sme objektami D a A. Objekt D s piatimi bytovými jednotkami a dvoma apartmánmi sa nachádza najnižšie a dnes už sa vďaka finalizovaniu betonáže stropu 2. nadzemného podlažia je možné vnímať členenie hmoty a pozrieť si výhľady z 3-izbových bytov, ktoré sa tu budú nachádzať. Aj keď sme sa pred začatím projektu riadne oboznámili s okolím a prostredím a takisto sme si prešli potenciálne výhľady z niektorých bytov, až teraz vidíme ako budú mesto zhora vnímať budúci obyvatelia. Musíme uznať, že výhľady naozaj stoja za to! Objekt A je položený najvyššie a už pohľad z úrovne 1.nadzemného podlažia takmer vyráža dych. Tu aktuálne prebiehajú prípravné práce pred betonážou tohto podlažia.

Medzitým špecialisti pracujú na príprave výstuže a betonáži základov pre objekty B a C, kde sa nám takisto pomaly v priestore rysuje ich umiestnenie a budúci majitelia majú možnosť vidieť kde sa ich byt bude nachádzať.

Sme radi, že všetko ide ako má, tešíme sa z neustáleho progresu, z častej pozitívnej spätnej väzby a nevieme sa dočkať kedy bude Rezidencia Na Kolibe konečne hotová a my odovzdáme byty našim klientom. Niekoľko bytov je stále voľných a my Vás radi pozveme k nám na kávu aby sme si mohli prejsť možnosti a naplniť Vaše očakávania o bývaní, prípadne Vás očaríme výhľadmi priamo zo stavby. Navštívte náš web www.rezidencianakolibe.sk a dohodnite si stretnutie. Tešíme sa na Vás!